Na nasz nowoczesny zakład składają się hale produkcyjne i magazynowe, salon wystawowy oraz część administracyjna, a ich łączna powierzchnia użytkowa przekracza 50 tys. m2.

Nasz sukces i rozwój był możliwy dzięki ciężkiej pracy wielu zaangażowanych osób. Cieszymy się opinią dobrego i stabilnego pracodawcy.

Nasza flota to ponad 50 tirów, które stanowią samodzielną flotę spedycyjną. Świadczymy usługi transportowe na terenie Europy Zachodniej.

Firma MATEX od ponad 30 lat produkuje meble tapicerowane na rynek zachodni i polski. Nasz asortyment obejmuje komplety wypoczynkowe, sofy i narożniki – nowoczesne, stylowe i młodzieżowe, o jakości i wzornictwie odpowiadającym europejskim standardom. Dzięki kompleksowemu asortymentowi oraz szerokiej gamie materiałów obiciowych jesteśmy w stanie spełnić praktycznie wszystkie życzenia naszych klientów. Jesteśmy znani jako niezawodny partner na rynku mebli tapicerowanych.

Oprócz realizacji zamówień o dużym wolumenie produkcyjnym, realizujemy także zamówienia dla indywidualnych klientów, w wielu możliwych wariantach i różnorodnych tkaninach z naszej palety. Zgodnie z hasłem „nie ma rzeczy niemożliwych” staramy się zawsze wysłuchiwać uważnie sugestii naszych partnerów. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji!

Zapraszamy do naszego salonu firmowego przy siedzibie firmy, gdzie można wybrać meble z naszej aktualnej kolekcji.